Skip links

Apartmány

Malé, stylové, útulné, ideální pro dva. Takové je ubytování v apartmánu Rezidence Za Vodou v Krkonoších. Přijeďte mimo sezónu a zažijte romanticko-dobrodružnou dovolenou. Jen pro sebe budete mít ložnici, vybavenou kuchyňku a koupelnu.

Apartmán je situován v přízemí domu Ledňáček i Vážka. Zbylá část domu bude v době samostatného pronájmu apartmánu prázdná. Naplno využívat můžete veškeré venkovní atrakce i vybavení včetně technické místnosti.

Apartmány lze samostatně pronajmout pouze v období mezisezóny, a to v období duben–červen a září–listopad.

Stručně, jasně, výstižně o ubytování

Interiér

Není nad to si uvařit čaj, kávu a něco na zub ve vlastní vybavené kuchyni. Všechny dobroty si můžete odnést do malého útulného obývacího pokoje, hodovat, povídat si nebo si společně zahrát hru. 

Součástí apartmánu je vlastní koupelna s toaletou. V příjemné ložnici s manželskou postelí se vám budou zdát jen ty nejkrásnější sny. 

Exteriér

Venkovní zábava nekončí ani mimo sezónu. Můžete tak dovádět u potoka nebo pozorovat krajinu z kukaně. Pokud vyjde počasí, sedněte si ven na terasu třeba se svařeným vínem v ruce.

A když vás překvapí déšť, usušte si věci v technické místnosti. Můžete v ní schovat kola i další sportovní vybavení. Nebojte, cesta je pod střechou. 

Stravování

Jste na dovolené, tak si dopřejte trochu luxusu a vyražte do některé z vyhlášených restaurací ve Vrchlabí. Autem tam dojedete za 7 minut. Nebo si nechte obědy a večeře dovézt z nedaleké restaurace Tibor. 

V apartmánu pro sebe budete mít malou kuchyňku. Najdete v ní vše, co můžete potřebovat pro občasné vaření.

Ráj pro děti

Přijeďte k nám a zažijte parádní dovolenou! Venkovní hřiště, bazén, vířivku, co si víc přát? Třeba tekoucí potok, venkovní pozorovatelnu a dětskou hernu s televizí a nejnovější konzolí XBOX ONE X.

NENÍ PROBLÉM, VŠE MÁME! DORAZTE.

Ceník

Období cena apartmán / týden
duben – červen 23.000,- Kč
září – listopad 23.000,- Kč
Zkrácené pobyty v období: duben – červen, září – listopad
2 noci8.500,- Kč
3 noci11.500,- Kč
4 noci14.500,- Kč

V případě požadavku na jiný termín nás neváhejte kontaktovat.

Cena zahrnuje ubytování pro 2 osoby, závěrečný úklid, praní ložního prádla, připravené množství alkoholických a nealkoholických nápovů v lednici.
Hosté mohou v ramci pobytu využívat venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou, vířivku anebo saunu a veškeré venkovní vybavení včetně grilu a stojanů na dobíjení elektromobilů.
Elektrická energie je účtovaná dle spotřeby ve výši 7,- Kč / kWh.

Při příjezdu host uhradí vratnou kauci ve výši 5.000,- Kč.
Příjezd do apartmánu je od 15.00 do 18.00 hod.
Odjezd z apartmánu je do 10.00 hod.

Právě jste zavýskali radostí, to je ono!

Neváhejte a rezervujte si ubytování včas, ať vás nějaký větší nedočkavec nepřeskočí.
View
Drag