Skip links
Detail domu

Ledňáček

Kapacita 10 osob / 4+1 ložnice / 3+1 koupelny
wifi2 (2)-svg

Ulovte si nádherný nově postavený dům až pro 10 osob obklopený horskou přírodou pro dovolenou s dětmi. Jste početnější rodina, banda kamarádů nebo více spřátelených rodin? Uhnízděte se pod jednou střechou. Díky situačnímu uspořádání domu budete mít všichni soukromí, a přitom k sobě blízko.

Ledňáček je dvoupodlažní dům s bezbariérovým přístupem. Nechybí ani praktická technická místnost před vstupem pro úschovu sportovního vybavení nebo usušení promočených věcí. Skvělé je, že k ní dojdete suchou nohou.

Stručně, jasně, výstižně o ubytování

Interiér

Ledňáček poskytuje pohodlí až pro 10 osob. Plně k dispozici vám budou 2 koupelny v 1. patře, 4 ložnice pro 2 osoby a v přízemí ložnice s koupelnou. V horkých letních dnech oceníte klimatizované pokoje v 1. patře.

V přízemí je plně vybavená velká kuchyň, jídelní kout a obývací pokoj s krbem. V další části přízemí najdete ložnici, malou oddělenou kuchyň s obývacím pokojíkem a halou. Tuto část lze mimo sezónu rezervovat samostatně.

Z prvního patra vejdete na prostornou terasu s umělou trávou a příjemným posezením. V podkroví se nachází klimatizovaná herna pro děti.

Exteriér

Své teritorium si nemusíte střežit. Je oplocené. Kolem domu jsme vybudovali prostorné posezení s přístupem do zastřešeného vyhřívaného bazénu se slanou vodou. Nechybí ani venkovní vířivka s příjemně vyhřátou vodou na 38 °C.

Areálem protéká potok, ke kterému jsme návštěvníkům vybudovali pohodlný přístup. Skotačení dětí můžete pozorovat z terasy nad potokem. Rychnovské speciality v podobě limonád, cideru nebo piva vám ochotně zajistíme.

U domu najdete také ohniště, kde si můžete připravit pečené dobroty. Ale to není zdaleka všechno. Rozhlédněte se kolem! Objevíte další netradiční zázemí, ve kterých se vyřádí malé i velké děti.

Stravování

Jste na dovolené? Dopřejte si odpočinek i od vaření. Obědy a večeře vám dovezou z nedaleké restaurace Tibor. Nebo nastartujte auto a zajeďte si 7 km do Vrchlabí. Tam si můžete vybírat z tradiční české kuchyně, krkonošských specialit i mezinárodní kuchyně.

Dobroty ke snídani si uschovejte v lednici. Klidně si uvařte i pravou anglickou. K ochutnávce tu pro vás budou také nápoje z Podorlické sodovkárny a rychnovského pivovaru. Indukční sporák, horkovzdušná trouba, mikrovlnka a kompletní sada nádobí jsou samozřejmostí. O špinavé nádobí se postará myčka.

Ráj pro děti

Přijeďte k nám a zažijte parádní dovolenou! Venkovní hřiště, bazén, vířivku, co si víc přát? Třeba tekoucí potok, venkovní pozorovatelnu a klimatizovanou dětskou hernu s televizí a nejnovější konzolí XBOX ONE X. 

NENÍ PROBLÉM, VŠE MÁME! DORAZTE.

Apartmány

Malé, stylové, útulné, ideální pro dva, maximálně tři. Takové je ubytování v apartmánu Rezidence Za Vodou v Krkonoších. Přijeďte mimo sezónu a zažijte romanticko-dobrodružnou dovolenou. Jen pro sebe budete mít ložnici, vybavenou kuchyňku a koupelnu.

Apartmán je situován v přízemí domu Ledňáček i Vážka. Zbylá část domu bude v době samostatného pronájmu apartmánu prázdná. Naplno využívat můžete veškeré venkovní atrakce i vybavení včetně technické místnosti.

Ceník

Obdobícena domu / týden
leden – březen65.000,- Kč
duben – červen55.000,- Kč
červenec – srpen65.000,- Kč
září – prosinec55.000,- Kč
silvestrovský a vánoční týden100.000,- Kč

U týdenních pobytů je v ceně ubytování zahrnuto také připravené množství alkoholických a nealkoholických nápojů v lednici.

Zkrácené pobyty v období: duben – červen, září – prosinec (vyjma silvestrovského a vánočního týdne)
2 noci28.000,- Kč
3 noci33.000,- Kč
4 noci38.000,- Kč

V případě požadavku na jiný termín nás neváhejte kontaktovat.

Cena zahrnuje ubytování, závěrečný úklid, praní ložního prádla, spotřebované dřevo v krbu.

Vyhřívaný bazén je v provozu v období od 15. 5. do 30. 9.

Elektrická energie je účtovaná dle spotřeby ve výši 7,- / kWh.
Při příjezdu host uhradí vratnou kauci ve výši 5.000,- Kč.

Příjezd do rezidence je od 16.00 do 18.00 hod.
Odjezd z rezidence je do 10.00 hod.

Právě jste zavýskali radostí, to je ono!

Neváhejte a rezervujte si ubytování včas, ať vás nějaký větší nedočkavec nepřeskočí.

Obsazenost domu Ledňáček

View
Drag