Skip links
RADOST, SMÍCH, VŘÍSKOT, VŠE POVOLENO

Ráj pro děti

Víme, jak roztančit ohníčky v dětských očích. Rezidence Za Vodou je pro malé i velké rošťáky přímo vybudovaná. Právě jste našli úžasné místo v přírodě pro dovolenou s dětmi.

V létě, v zimě, v každém počasí, u nás se děti nikdy nenudí. V blízkosti ubytování jsme pro ně připravili spoustu venkovních překvapení. Pozor, dobrodružství číhá i vevnitř! Dovolte svým neposedům upustit uzdu fantazie, nebraňte lumpárnám a dejte jim během dovolené větší volnost. Smích vám bude odměnou a balzámem na duši.

Zima

2023-06-09 (37)

Kukaň

Ptáčči jsou schoulení v hnízdě, lišky zalezly do nor. I vy si vytvořte v kukani útulné útočiště. Pozorujte, jak příroda nádherně maluje a kouzlí. A teď zalézt! Jde táta s mámou.

2023-06-09 (1)

Horolezecká stěna

Že je uvnitř nuda? U nás teda ne! Protáhněte se a ukažte, co dovedete na horolezecké stěně. Ti nejlepší se vyšplhají až do herny, tam se zábavě meze nekladou.

High,Angle,View,Of,Father,And,Son,Playing,Checker,Game

Pod střechou v teple

Po dni na svahu zajděte do herny. Zahrajte si s kamarády společenskou hru a užívejte si bezstarostnou dovolenou.

2023-06-09 (35)

Hraní bez limitů

Udělejte si piknik u oblíbeného filmu či pohádky nebo nažhavte nejnovější konzoli XBOX ONE X s širokým výběrem předplacených her a změřte své síly.

shutterstock_2165009239_optimized

Tělocvična

Jen 100 m od Rezidence najdete vytápěnou tělocvičnu, kde můžete společně vybít energii. Kterým sportem začnete...fotbálek, basketbal, či volejbal? Součástí zázemí jsou sprchy i sociální zařízení.

View
Drag