Skip links
RADOST, SMÍCH, VŘÍSKOT, VŠE POVOLENO

Ráj pro děti

Víme, jak roztančit ohníčky v dětských očích. Rezidence Za Vodou je pro malé
i velké rošťáky přímo vybudovaná. Právě jste našli úžasné místo v přírodě pro dovolenou s dětmi.

V létě, v zimě, v každém počasí, u nás se děti nikdy nenudí. V blízkosti ubytování jsme pro ně připravili spoustu venkovních překvapení. Pozor, dobrodružství číhá i vevnitř! Dovolte svým neposedům upustit uzdu fantazie, nebraňte lumpárnám a dejte jim během dovolené větší volnost. Smích vám bude odměnou a balzámem na duši.

Dětské „doupě“ uvnitř i venku

High,Angle,View,Of,Father,And,Son,Playing,Checker,Game

Pod střechou v teple

Zahrajte si deskovku, tančete, skákejte, dovádějte. A co vymyslet s kamarády venkovní hru? Lumpačení dovoleno, rodičům vstup zakázán!

2023-06-09 (1)

Horolezecká stěna

Levá ruka na žlutou, pravá noha na červenou... ne, tudy cesta nevede. Tak skočit dolů a zkusit vylézt znovu. Schválně jestli přijdete na to, jak bezpečně vyšplhat do podkrovní herny.

2023-06-09 (35)

Hraní bez limitů

Po celodenním výletě zajděte do herny, rozvalte se do sedacích vaků a pusťte si na televizi pohádku či oblíbený film. Nebo nažhavte nejnovější konzoli XBOX ONE X s nepřeberným množstvím her a změřte své síly u videoher.

shutterstock_447324373_optimized

Víceúčelové hřiště

Jen kousek od Rezidence Za Vodou se nachází venkovní areál s umělou trávou, kde si můžete zdarma zahrát fotbálek, nohejbal nebo zápasit v tenise.

Na čerstvém vzduchu

2023-06-09 (38)

Kukaň

Vychytralá veverka, překrásný motýl i mlsná kočka vám předvedou svou životní show. Pozorujte a obdivujte přírodu ve dne v noci z kukaně. A jestli máte odvahu, můžete i přespat!

2023-06-09 (3)

Potok

Krátký skok, dlouhý skok a dostanete se přes potok! Nebo si smáčíte nohavice? Ať tak či tak, u potoka zábava nikdy nekončí. A kdo ví, třeba objevíte i zlato.

DSC07525

Workoutové hřiště

Malí i velcí sportovci, pozor! Venku na vás u Ledňáčka čeká hřiště, kde si užijete hromadu zábavy a ještě si posílíte a protáhnete tělo. Zjistěte, jaké cviky zvládnete hned a co budete muset potrénovat.

2023-06-09 (79)

Ohniště

Nasbírejte třísky na podpal, přineste dřevo, rozdělejte oheň. Napíchněte na klacek špekáček, chleba nebo marshmallow... mňam! Už se vám sbíhají sliny? Nezapomeňte na brambory v popelu.

Ruku v ruce s rodiči

2023-06-09 (11)

Bazén

Skočte do vyhřívaného bazénu se slanou vodou, plavte, potápějte se, dělejte kotrmelce, zadržte pod vodou dech, dovádějte jako u moře. Na letní dovolené nesmí bazén nikdy chybět!

2023-06-09 (82)

Wellness

Uvolněte tělo, nechte mysl plynout, užívejte pohodu. K úžasné dovolené prostě patří privátní wellness. Rezervujte si dům Ledňáček s vířivkou nebo Vážku se saunou a ledovým bazénem.

Právě jste zavýskali radostí, to je ono!

Neváhejte a rezervujte si ubytování včas, ať vás nějaký větší nedočkavec nepřeskočí.
View
Drag